Logo fundacj

Gminne Przedszkole im ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie ma ogromną przyjemność podzielić się z Państwem radosną wieścią o wygranym konkursie na udział naszego przedszkola w prestiżowym programie granatowym, organizowanym przez fundację mBank Rosnę z matematyką. Dzięki fundacji udało nam się stworzyć projekt Matematyczny świat przedszkolaka.
 
To wyjątkowe wydarzenie będzie nie tylko okazją do zabawy, ale także inspiracją do odkrywania matematycznych tajemnic przez nasze przedszkolaki. Dzieci wraz z zaangażowanymi nauczycielami przejdą przez niezwykłą podróż po świecie liczb, kształtów i wzorów. Podczas projektu, dzieci będą miały okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, od zabaw z liczbami po eksperymenty geometryczne, turnieje i konkursy. Dzięki wsparciu fundacji mBank, przedszkolaki będą mogły rozwijać swoje umiejętności matematyczne w sposób kreatywny i inspirujący. To nie tylko edukacja, ale także niezapomniana przygoda, która ma na celu rozbudzić pasję do odkrywania naukowych tajemnic.
 
Entuzjazm i zaangażowanie w rozwiązywanie matematycznych zagadek i kreatywność dzieci ich zadziwi wszystkich obserwatorów. Zapraszamy do kibicowania nam na fanpage naszego przedszkola.
 

Koordynator projektu:
Monika Gwiazda-Jarońska

Koordynatorzy przedszkolni:
Marlena Ciećwierz
Karolina Rusztecka-Toboła
Natalia Szarpak