Zakres działania: grupa kobiet z jednej miejscowości, które lubią spędzić trochę czasu na wspólnym działaniu i na rozmowach. W czasie naszych spotkań dzielimy się z innymi swoimi umiejętnościami, wiedzą, opowieściami i własnoręcznie sporządzonymi deserami (na szczęście dietetycznymi, bo są pyszne). Przychodzimy, żeby się czegoś nauczyć albo po prostu mieć frajdę z bycia razem.  Czasem wspólnie coś przyrządzamy. Interesuje nas rozwój osobisty, rozmawiamy więc o książkach, podróżach, gramy w gry edukacyjne, wyruszmy na wyprawy żeby poznać zwyczaje nietoperzy, dowiadujemy się o grywalizacji i jak zrobić kwietne mydło czy artystyczny naszyjnik (jeszcze w planach). 
To co robimy, zależy od woli samych uczestniczek. A są nimi mieszkanki Hornówka, ale nie tylko. Często zapraszamy zaprzyjaźnione panie z innych wsi. Gościmy wówczas Ambasadorki: Izabelina B, Truskawia czy Lasek.

strona facebookowa: www.facebook.com/groups/1161231967380405/

Osoba reprezentująca: Agnieszka Kępkowicz

Kontakt: 601 316 425, email: akepkowicz@wp.pl

Zakres działania: aktywizacja kobiet; rozwój i wsparcie kultury lokalnej i sportu, aktywizacja zawodowa, usługi socjalne

Adres siedziby: ul. 3 Maja 45, 05-080 Laski

Strona facebookowa: www.facebook.com/KAMPILASKI/

Osoba reprezentująca: Lila Feduniak

Kontakt: 500 395 745, email: kampilaski@gmail.com; lila.feduniak@gmail.com

Zakres działania: Działania prozwierzęce (dotyczące zarówno zwierząt domowych i dzikich), angażujące lokalną społeczność, edukacja ekologiczna.

Adres siedziby: ul. Sosnowa 6, 05-080 Izabelin 

Strona facebookowa: www.facebook.com/IzabelinskaAkcjaSylwestrowa/?locale=pl_PL

Osoba reprezentująca: Agnieszka Rawicz

Kontakt: 606 303 805, email: helaagnieszka@gmail.com; mm40@op.pl

Zakres działania: działalność prowadzona od 2017 r., członek PAS (Polski Alarm Smogowy), inicjator powstania "Społecznego Zespołu na RZecz Poprawy Jakości Powietrza w Gminie Izabelin"

Adres siedziby: ul. Matejki 25, 05-080 Izabelin

Strona facebookowa: www.facebook.com/izabelinskialarmsmogowy/?locale=pl_PL

Osoba reprezentująca: Nika Kiszka, Sandra Eliasz, Małgosia Dębska

Kontakt: 501 229 711, email: nk@kawapluton.pl