Wśród uczniów klas 1-3 odbył się konkurs literacko-plastyczny pt. „Stanisław Królicki oczami dziecka”. Bohater konkursu – patron naszej szkoły – stał się inspiracją do wielu ciekawych i twórczych prac. Udział w konkursie był również okazją do pogłębienia wiedzy o naszym patronie oraz jego życiu i działalności. Celem wydarzenia było także rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci poprzez połączenie słowa pisanego i twórczości plastycznej. Uczestnicy przygotowali niezwykle różnorodne i pomysłowe prace, przedstawiające Stanisława Królickiego w wielu interesujących odsłonach.
Nagrody:
Aurelia Włoskowicz kl. 3b
Łukasz Mroczek kl. 3c
Staś Żuławnik kl. 3c
Staś Szczęch kl. 3c
Antek Ostrowski kl. 3b
Wyróżnienia:
Ania Dera kl. 3b
Nina Gamza kl. 3b
Hania Stanicka kl. 3d
Aniela Żak kl. 3c
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, pomysłowości i odwagi w wyrażaniu swojej twórczości.
Organizatorzy: Beata Brzozowska, Grażyna Halesiak-Kopik