Wśród uczniów klas 1-3 odbył się konkurs literacko-plastyczny pt. „Stanisław Królicki oczami dziecka”. Bohater konkursu – patron naszej szkoły – stał się inspiracją do wielu ciekawych i twórczych prac. Udział w konkursie był również okazją do pogłębienia wiedzy o naszym patronie oraz jego życiu i działalności. Celem wydarzenia było także rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci poprzez połączenie słowa pisanego i twórczości plastycznej. Uczestnicy przygotowali niezwykle różnorodne i pomysłowe prace, przedstawiające Stanisława Królickiego w wielu interesujących odsłonach.

Nagrody:

Aurelia Włoskowicz kl. 3b

Łukasz Mroczek kl. 3c

Staś Żuławnik kl. 3c

Staś Szczęch kl. 3c

Antek Ostrowski kl. 3b

Wyróżnienia:

Ania Dera kl. 3b

Nina Gamza kl. 3b

Hania Stanicka kl. 3d

Aniela Żak kl. 3c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, pomysłowości i odwagi w wyrażaniu swojej twórczości.

Organizatorzy: Beata Brzozowska, Grażyna Halesiak-Kopik

 

Galeria zdjęć