Wraz z pierwszymi promieniami słońca i radosnym śpiewem za oknami, w naszych progach zagościła wiosna w wyjątkowo artystycznym wydaniu :)
Ogłaszamy finał konkursu plastycznego „Wiosenne powroty ptaków”. Na konkurs wpłynęło aż sześćdziesiąt wyjątkowych prac. Każda z nich to osobna opowieść o budzącej się do życia przyrodzie, pełna pasji i dziecięcej wrażliwości.
Głównym celem naszej inicjatywy było rozwijanie talentów plastycznych oraz uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego nas świata. Patrząc na kolorowe ptaki, które wypełniły naszą galerię, wiemy, że cel został osiągnięty.
Wyniki konkursu:
Klasy 1
miejsce I: Maja Kalwarczyk 1b, Jan Stanicki 1b
miejsce II: Zuzanna Dymińska 1b, Maria Szarek 1b
miejsce III: Zofia Brzozowska 1b, Wiktoria Lejbrant 1c
Wyróżnienie: Agata Putz 1b, Wanda Leśko 1b
Klasy 2
miejsce I: Hanna Cendrowska 2e, Martyna Smuga 2e
miejsce II: Kalina Bukowska 2b
miejsce III: Franciszek Ciborowski 2b
Wyróżnienie: Ksawery Jaworski 2b, Mateusz Dębski 2b
Klasy 3
miejsce I: Hanna Stanicka 3d
miejsce II: Hanna Ożarowska 3d
miejsce III: Julia Kuźniarska 3d
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie prac, a opiekunom i rodzicom za wspieranie młodych talentów.
Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Wierzbicka, Paula Królikowska, Renata Prokurat, Renata Konowrocka