Wraz z pierwszymi promieniami słońca i radosnym śpiewem za oknami, w naszych progach zagościła wiosna w wyjątkowo artystycznym wydaniu :)  

Ogłaszamy finał konkursu plastycznego „Wiosenne powroty ptaków”. Na konkurs wpłynęło aż sześćdziesiąt wyjątkowych prac. Każda z nich to osobna opowieść o budzącej się do życia przyrodzie, pełna pasji i dziecięcej wrażliwości.   
Głównym celem naszej inicjatywy było rozwijanie talentów plastycznych oraz uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego nas świata. Patrząc na kolorowe ptaki, które wypełniły naszą galerię, wiemy, że cel został osiągnięty.  

Wyniki konkursu:  

Klasy 1  

miejsce I: Maja Kalwarczyk 1b, Jan Stanicki 1b   

miejsce II: Zuzanna Dymińska 1b, Maria Szarek 1b  

miejsce III: Zofia Brzozowska 1b, Wiktoria Lejbrant 1c  

Wyróżnienie: Agata Putz 1b, Wanda Leśko 1b 

Klasy 2  

miejsce I: Hanna Cendrowska 2e, Martyna Smuga 2e 

miejsce II: Kalina Bukowska 2b 

miejsce III: Franciszek Ciborowski 2b 

Wyróżnienie: Ksawery Jaworski 2b, Mateusz Dębski 2b 

Klasy 3  

miejsce I: Hanna Stanicka 3d  

miejsce II: Hanna Ożarowska 3d 

miejsce III: Julia Kuźniarska 3d 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie prac, a opiekunom i rodzicom za wspieranie młodych talentów.  

Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Wierzbicka, Paula Królikowska, Renata Prokurat, Renata Konowrocka 

Galeria zdjęć