Od listopada do końca grudnia w naszej w trwała akcja "Pełna paka dla zwierzaka". Brali w niej udział uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Celem akcji było zebranie karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Można było także przynieść preparaty przeciw kleszczom i podkłady higieniczne.

Dary zostały przekazane Fundacji Hossa zajmującej się opieką nad zwierzętami, które tracą domy lub nie otrzymują właściwej opieki od swoich właścicieli.

Uczniowie spisali się na medal, udało sie zebrać wiele kilogramów karmy suchej dla psów i kotów. Nie zabrakło też karmy mokrej oraz smaczków. Wszystkie dary zostały przekazane do Fundacji Hossa. Dzięki zbiórce zwierzęta nie głodowały w okresie mrozów, kiedy najbardziej jest zagrożone ich życie. Przez kilka tygodni bezdomne i zaniedbane zwierzeta będą najedzone.

Wszystkim, którzy nie przeszli obojetnie wobec cierpienia zwierząt i wzięli udział w akcji, jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

Dziękujemy!

Akcja się skończyła, ale nadal można przynosić karmę dla psów i kotów do sali 214, zwierzęta muszą jeść przez cały rok, pamietajmy o tym. Zapraszamy wszystkich zwierzolubów do sali 214, jeśli wasz pupil nie polubił karmy lub jest na nią uczulony, przynieś ją do nas - my ją przekażemy do fundacji Hossa.

Akcję zorganizowani Wolontariusze, koordynowali uczniowie klasy 6b z wychowawcą.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ-cel jest ważny.

Czekamy na Was i liczymy na Wasze wsparcie!

Katarzyna Jakubaszek

Galeria zdjęć