W dniu 18.05.2026 r. w Dziennym Domu Senior+ obyło się wspólne śpiewanie piosenek o miłości i z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki. Na tę okoliczność Seniorów odwiedzili Joanna Gil-Siemińska, Marcin Otrębski oraz Marcin Woliński – przyjaciele naszego Domu. Wiele piosenek (m.in. „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Jesienne róże”, czy „Moja Matko ja wiem”) zostało zaśpiewanych w miłej atmosferze. Po wspólnym śpiewaniu był czas na kawę, herbatę oraz upieczoną wcześniej na warsztatach kulinarnych szarlotkę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!

Autor: Przemysław Wiśniewski

Galeria zdjęć