Seniorzy oraz personel Dziennego Domu Senior+ gościli 13 maja br. przedstawicielkę Kampinoskiego Parku Narodowego Panią Magdalenę Kamińską, która opowiedziała o łosiu – herbowym zwierzęciu Parku i symbolu gminy Izabelin. Uczestnicy spotkania obejrzeli także zdjęcia z wystawy „Strażnicy Puszczy – Strażnicy Czasu”, autorstwa pracowników Parku. Wystawa powstała w ramach współpracy Kampinoskiego Parku Narodowego z Fundacją PGE. Na zakończenie Seniorzy otrzymali broszury o łosiu oraz pamiątkowe zakładki. Dyrekcja KPN została natomiast obdarowana pięknym obrazem przedstawiającym puszczę, namalowanym przez Seniorkę – Panią Janinę Tomaszewską. Obraz zawiśnie w siedzibie Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie. Dziękujemy za serdeczne spotkanie i wspólnie spędzony czas.

Galeria zdjęć