plakat

Ruszamy z nowym cyklem familijnym! Teatr na dobranoc – dla dzieci i dorosłych, którzy najbardziej na świecie lubią wspólne piątkowe wieczory.

Dlaczego w piątek? Bo piątkowe godziny po pracy, szkole i przedszkolu to najprzyjemniejsza część weekendu.

Dlaczego o 19:00? Bo to sprawdzona pora na dobranockę, wyciszenie, przyjemne zakończenie dnia dla najmłodszych, a dla dorosłych – szansa na dotarcie do Izabelina już po korkach, zakupach i zamknięciu spraw z całego tygodnia.

W marcu w ramach Teatru na dobranoc zapraszamy na spektakl Teatru Pod Orzełkiem – Kukła z wiejskiego podwórza. Profesor Hilary Szczebrzeszyński wyrusza na wieś do Kukiełkowa, gdzie bawi się z widzami w teatr kukiełkowy. Dzieci zapoznają się z ludowymi obrzędami i tradycyjną polską lalką kukłą. Uczestnicy zabawy występują w Teatrze Jarzynowym im. Królowej Bony, spotykają Stracha na Wróble, tańczą z lalkami podczas Nocy św. Jana.
 
Drogie dzieciaki, specjalnie dla Was przygotujemy pod sceną nowe, miękkie dywany i kolorowe piankowe siedziska! A Wy, jeśli chcecie, przynieście ze sobą swoje ulubione poduszki i przytulanki.

Bilety
standardowy: 40 zł
z Kartą Izabelińczyka: 32 zł 
z Kartą Rodzina 3+ (dla dziecka): 20 zł 

Bilety do nabycia w CKI oraz na Biletyna.pl - kliknij
Zniżki wynikające z posiadania Karty Izabelińczyka i/lub Karty Rodzina 3+ można zrealizować wyłącznie przy zakupie stacjonarnym w CKI.
 

Autorką pracy plastycznej użytej do plakatu jest Nina Gamza (7 lat), uczestniczka zajęć malarskich w CKI.